STÁT SE ČLENEM

EKOpartička radí nejen dětem

9. července 2024
EKOLAMP plní za výrobce a distributory elektrozařízení řadu zákonem stanovených povinností. Jednou z nich je i osvěta široké veřejnosti, jejímž cílem je zvýšit povědomí spotřebitelů o zpětném odběru a recyklaci elektrozařízení, což přispívá k ekologickému chování a udržitelnému životu.

Kromě dospělé populace se EKOLAMP zaměřuje také na nejmladší generaci, která si rychle osvojuje nové návyky. Děti jsou navíc dobrými učiteli svých rodičů a prarodičů. Edukační materiály jsou proto nejen informativní, ale i zábavné. Od loňského roku je jejich součástí EKOpartička, které učí, proč a jak správně třídit vysloužilá elektrozařízení.

Jednotlivé edukační listy jsou zdarma ke stažení v EKOkoutku a jsou tak k dispozici školám, rodičům i všem partnerům EKOLAMPu. Ke vzdělávání svých občanů je mohou s úspěchem využít také města a obce. Materiály jsou průběžně doplňovány, v tom nejnovějším vám EKOpartička poradí pár tipů, jak na vysloužilé elektro.

EKOLAMP se zaměřuje na ekologickou osvětu s důrazem na budoucnost. Společně tak můžeme přispět k udržitelnějšímu a čistějšímu světu.

MYSLÍME EKOLOGICKY. NA BUDOUCNOST
detail