STÁT SE ČLENEM

Skvělá zpráva pro naše účastníky: vyplňujte hlášení automaticky

31. října 2023
Připravili jsme pro Vás další zkvalitnění služeb, opět zjednodušujeme vyplňování hlášení. Jsme totiž přesvědčeni, že digitalizace a automatizace procesů přispívají k lepší komunikaci, vyšší efektivitě a celkovému zjednodušení Vaší práce.

Při pravidelném vyplňování hlášení o množství elektrozařízení uvedených na trh v našem informačním systému jste si možná všimli nového tlačítka pro automatický import dat (viz obrázek níže). V prvním měsíci běžela tato funkce v testovacím režimu, nyní ji již můžete využívat bez omezení.

Samotný automatický import je velmi snadný, jak se můžete přesvědčit v jednoduchém a srozumitelném návodu, který jsme pro Vás zpracovali. Všechny další potřebné dokumenty naleznete po přihlášení do informačního systému v době, kdy běžně hlášení vyplňujete, tedy od 1. do 10. dne v měsíci.

Automatický import dat jsme do informačního systému přidali na Vaše četná přání. Naším cílem je podpora Vašeho podnikání, a tak si ceníme každé zpětné vazby a návrhu na vylepšení. S novou funkcí Vám nabízíme méně starostí, úsporu času a celkové zefektivnění už tak jednoduché administrativy spojené s vykazováním.

detail