ekolamp newsletterVážení obchodní partneři,

posledních pár měsíců bylo pro EKOLAMP ve znamení velkých projektů. Zejména se nám podařilo získat oprávnění k provozování kolektivního systému pro další období, které vyžaduje nový zákon o výrobcích s ukončenou životností. Rovněž jsme spustili nové webové stránky a celkově měníme svou vizuální podobu. Tu zaznamenal i náš newsletter, který máte právě před sebou. Pro příští rok plánujeme komunikaci ještě rozšířit a připravit i nové materiály. Doufáme, že pro Vás budou pravidelně zasílané informace zajímavé a užitečné.

Tým EKOLAMP

EKOnews

EKOLAMP s novým oprávněním

S potěšením Vám můžeme oznámit, že na základě naší žádosti bylo společnosti EKOLAMP uděleno oprávnění k provozování kolektivního systému dle nového zákona o výrobcích s ukončenou životností.

více...

Spuštění nového webu

Dne 12. září byla spuštěna nová verze webových stránek kolektivního systému EKOLAMP.

více...

Informační systém se mění

Jak jste jistě zaregistrovali, vizuální podoba EKOLAMPu se mění. V září jsme spustili nový web, přidali jsme prostředí EKOpoint a postupně se mění i informační materiály. Obsahovou proměnou prochází celá komunikace.

více...

Příklady dobré praxe - nakládání s elektroodpadem

Obce a města jsou naším důležitým partnerem, tvoří jeden ze základních pilířů sběrné sítě EKOLAMPu. Spolupráce s kolektivním systémem se ale vyplatí i jim.

více...EKOLAMP je Ministerstvem životního prostředí oprávněný provozovatel kolektivního systému pro zpětný odběr a recyklaci elektrozařízení. Sdružuje výrobce a dovozce, za které plní jejich povinnosti ze zákona o výrobcích s ukončenou životností. Za tímto účelem buduje po celé České republice širokou síť sběrných míst a zajišťuje sběr, svoz a zpracování vysloužilých elektrozařízení.


Kolektivní systém pro zpětný odběr elektrozařízení
EKOLAMP s. r. o.
nám. I. P. Pavlova 1789/5
120 00 Praha 2
Telefon:
+420 731 549 825

Infolinka:
+420 810 888 100

E-mail:
info@ekolamp.cz

IČ: 272 48 801
DIČ: CZ27248801
Zápis v obchodním rejstříku vedeném
Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 107526

© 2022 Ekolamp. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno v Simopt CMS.

Odregistrovat moji adresu !    |    Online verze