Jak se stát účastníkem

Máte-li zájem o účast v kolektivním systému, stáhněte si a vyplňte:

Formulář: Identifikace výrobce elektrozařízení

Vyplněný dokument zašlete na adresu sídla společnosti EKOLAMP.

Následně s Vámi EKOLAMP uzavře smlouvu o účasti v kolektivním systému a na Ministerstvo životního prostředí podá návrh na zápis do Seznamu výrobců.

Po obdržení Rozhodnutí o zápisu do Seznamu výrobců elektrozařízení s přiděleným evidenčním číslem výrobce Vám bude zasláno Osvědčení o zapojení do kolektivního systému a kopie rozhodnutí MŽP. Tyto dokumenty můžete využít při komunikaci s orgány státní správy a vašimi odběrateli.

Posledním krokem je Vaše registrace do Informačním systému EKOLAMP.

Pokud Vám není v uvedeném postupu cokoliv jasné nebo máte další otázky, obraťte se na naše obchodní oddělení.

Naše projekty

Ekolampov
Ekolampov je virtuální město. Jeho obyvatele spojuje jednoduchá věc. Odpovědnost k přírodě. Ekolampované nejsou ekologičtí extrémisté, pouze věří, že žít v souladu s přírodou je správné. A nejen to. Je to pohodlné, levné a moderní.
Sběratelé světla
Sběratelství je vznešená cesta nedozírnými světy, zvláštní čin, který přináší zastavení v čase, obdiv, pocity, uznání a závist, zvláště, když je někdo kumyxafistou sběratelem zápalkových krabiček nebo sběratelem historických světelných zdrojů.
Zářivkovi
Na této stránce si můžeš zdarma a rychle sestavit vlastní zábavná videa. Vyber jeden z našich filmů a poté velmi jednoduše dosadíš místo herců sebe, svoje kamarády, nebo členy svojí rodiny. Výsledný film pak můžeš poslat na email nebo sdílet na Facebooku!
Zavřít
detail