Kam s ní?

O APLIKACI:

Nevíte, které světelné zdroje patří do zpětného odběru a které můžete hodit do popelnice? Potřebujete rychle zjistit nejbližší sběrné místo? S obojím Vám pomůže naše nová mobilní aplikace Kam s ní?, kterou si můžete zdarma stáhnout do svého telefonu či tabletu.

ikona - aplikace

Aplikace obsahuje popis jednotlivých druhů světelných zdrojů, mapu sběrných míst a kvíz na procvičení znalostí.

Aplikace je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS (kliknutím na ikonu nebo načtením QR kódu přejdete na stránku aplikace v příslušném obchodě):

apple ikona Google ikona

QR Kam s ní - AppleQR Kam s ní - Google

 

SOUTĚŽ "KAM S NÍ?" BYLA UKONČENA


Vítězné slogany:

Aby bylo světlo věčné, zrecykluj nás, budem vděčné

Zhasnutím to nekončí... Rcyklujte!

Zapoj se, vstaň z pohovky, vytřiď s námi žárovky!

---------------

VYHRAJTE cenu dle vlastního výběru v hodnotě 5000,- Kč!

Stáhněte si zdarma užitečnou mobilní aplikaci, která Vám poradí, kam s vysloužilým světelným zdrojem (odkazy a QR kódy najdete dole na této stránce). Odpovězte na soutěžní otázku, vymyslete slogan, který bude ostatní nabádat k recyklaci a vyhrajte cenu dle vlastního výběru v hodnotě 5000,- Kč! Cenu získají autoři tří nejlepších sloganů.

Soutěž probíhala od 3.4. do 14.5.2017 a byla dostupná pouze z mobilní aplikace "Kam s ní?".

Úplná pravidla naleznete zde.

Naše projekty

Ekolampov
Ekolampov je virtuální město. Jeho obyvatele spojuje jednoduchá věc. Odpovědnost k přírodě. Ekolampované nejsou ekologičtí extrémisté, pouze věří, že žít v souladu s přírodou je správné. A nejen to. Je to pohodlné, levné a moderní.
Sběratelé světla
Sběratelství je vznešená cesta nedozírnými světy, zvláštní čin, který přináší zastavení v čase, obdiv, pocity, uznání a závist, zvláště, když je někdo kumyxafistou sběratelem zápalkových krabiček nebo sběratelem historických světelných zdrojů.
Zářivkovi
Na této stránce si můžeš zdarma a rychle sestavit vlastní zábavná videa. Vyber jeden z našich filmů a poté velmi jednoduše dosadíš místo herců sebe, svoje kamarády, nebo členy svojí rodiny. Výsledný film pak můžeš poslat na email nebo sdílet na Facebooku!
Zavřít
detail