Malá sběrná nádoba

Malá sběrna nádoba je určena pro sběr použitých nerozbitých úsporných kompaktních zářivek, výbojek, LED světelných zdrojů a lineárních zářivek do 40cm. Instalace je možná výhradně v interiérech nebo jiných zastřešených prostorech.

Malou sběrnou nádobu najdete například v maloobchodních prodejnách, budovách úřadů, obecních a státních institucí apod. Malá sběrná nádoba tak přibližuje sběrnou síť zejména občanům. Úřadům či firmám pomáhá zbavovat se jednoduchým způsobem vysloužilých světelných zdrojů a plnit tak jejich ekologická předsevzetí. Sbírané světelné zdroje totiž obsahují malé množství nebezpečné rtuti a proto rozhodně nepatří do směsného odpadu. Více o rizicích nevhodné likvidace vysloužilých světelných zdrojů zde. Instalace malé sběrné nádoby tak představuje ideální nástroj pro aktivní CSR politiku firem a institucí.

Bezpečný provoz malé sběrné nádoby je garantován při dodržení všech bodů popsaných v návodu k instalaci a použití. Bezpečnost a hygienická nezávadnost provozu malé sběrné nádoby byla prověřena měřením certifikační autoritou.

Máte-li zájem o malou sběrnou nádobu, obraťte se na obchodní oddělení společnosti Ekolamp.

 

Instalace na stojné noze:

stojná noha stojná noha - MSN

Instalace závěsná:

podstavec - zeď podstavec - zeď - MSN

Sada krabic:

sada krabic

Zavřít
detail