Sběrná místa

Kolektivní systém EKOLAMP vytváří síť sběrných míst pro pokrytí zpětného odběru osvětlovacích zařízení, která na trh uvádějí jeho účastníci - výrobci  a dovozci.

Smluvní sběrná místa vybavujeme vhodným sběrným zařízením a provozovatelům poskytneme potřebné dokumenty a infomateriály. Následně zajistíme svoz a recyklaci sebraných osvětlovacích zařízení. Všechny uvedené služby jsou poskytovány zdarma.

Potřebujete-li víc informací ke sběrným místům, obraťte se na obchodní oddělení společnosti Ekolamp.

Naše projekty

Ekolampov
Ekolampov je virtuální město. Jeho obyvatele spojuje jednoduchá věc. Odpovědnost k přírodě. Ekolampované nejsou ekologičtí extrémisté, pouze věří, že žít v souladu s přírodou je správné. A nejen to. Je to pohodlné, levné a moderní.
Sběratelé světla
Sběratelství je vznešená cesta nedozírnými světy, zvláštní čin, který přináší zastavení v čase, obdiv, pocity, uznání a závist, zvláště, když je někdo kumyxafistou sběratelem zápalkových krabiček nebo sběratelem historických světelných zdrojů.
Zářivkovi
Na této stránce si můžeš zdarma a rychle sestavit vlastní zábavná videa. Vyber jeden z našich filmů a poté velmi jednoduše dosadíš místo herců sebe, svoje kamarády, nebo členy svojí rodiny. Výsledný film pak můžeš poslat na email nebo sdílet na Facebooku!
Zavřít
detail