Sběrná místa

Kolektivní systém EKOLAMP nabízí možnost spolupráce každému, kdo shromažďuje nebo má zájem sbírat vysloužilá osvětlovací zařízení (světelné zdroje nebo svítidla) – od občanů, svých zákazníků, zaměstnanců či jen ze svého provozu.

Smluvní sběrná místa vybavíme vhodným sběrným zařízením, poskytneme potřebné dokumenty a infomateriály a následně zajistíme svoz a recyklaci sebraných osvětlovacích zařízení. Všechny uvedené služby jsou poskytovány zdarma.

Do sběru se mohou zapojit obce, veřejné instituce, maloobchody i velkoobchody, firmy, odpadové společnosti i občané. Provozovatelem sběrného místa může být za podmínek dané standardní smlouvy v zásadě jakákoliv fyzická či právnická osoba.

Máte-li zájem stát se sběrným místem pro osvětlovací zařízení, obraťte se na obchodní oddělení společnosti Ekolamp.

Naše projekty

Ekolampov
Ekolampov je virtuální město. Jeho obyvatele spojuje jednoduchá věc. Odpovědnost k přírodě. Ekolampované nejsou ekologičtí extrémisté, pouze věří, že žít v souladu s přírodou je správné. A nejen to. Je to pohodlné, levné a moderní.
Sběratelé světla
Sběratelství je vznešená cesta nedozírnými světy, zvláštní čin, který přináší zastavení v čase, obdiv, pocity, uznání a závist, zvláště, když je někdo kumyxafistou sběratelem zápalkových krabiček nebo sběratelem historických světelných zdrojů.
Zářivkovi
Na této stránce si můžeš zdarma a rychle sestavit vlastní zábavná videa. Vyber jeden z našich filmů a poté velmi jednoduše dosadíš místo herců sebe, svoje kamarády, nebo členy svojí rodiny. Výsledný film pak můžeš poslat na email nebo sdílet na Facebooku!
Zavřít
detail