Ukliďme Česko
Eucolight member

Spuštění nového webu Ekolamp

Nové internetové stránky společnosti EKOLAMP byly právě spuštěny do provozu. Ekolamp touto změnou reaguje na velký rozvoj mobilních zařízení, pro která je nový web přizpůsobený. Také jsme se snažili stránky co nejvíce zjednodušit a zpřehlednit a tak věříme, že se Vám budou líbit a že zde vždy najdete to, co budete právě potřebovat.

Naše projekty

Ekolampov
Ekolampov je virtuální město. Jeho obyvatele spojuje jednoduchá věc. Odpovědnost k přírodě. Ekolampované nejsou ekologičtí extrémisté, pouze věří, že žít v souladu s přírodou je správné. A nejen to. Je to pohodlné, levné a moderní.
Sběratelé světla
Sběratelství je vznešená cesta nedozírnými světy, zvláštní čin, který přináší zastavení v čase, obdiv, pocity, uznání a závist, zvláště, když je někdo kumyxafistou sběratelem zápalkových krabiček nebo sběratelem historických světelných zdrojů.
Zářivkovi
Na této stránce si můžeš zdarma a rychle sestavit vlastní zábavná videa. Vyber jeden z našich filmů a poté velmi jednoduše dosadíš místo herců sebe, svoje kamarády, nebo členy svojí rodiny. Výsledný film pak můžeš poslat na email nebo sdílet na Facebooku!
Zavřít
detail